Tema: NBA '17/'18
Pogledaj jedan post
Old 18.10.2017., 17:47   #82
Quote:
IdiMi kaže: Pogledaj post
Je, da.

Ako se vrati ove sezone bit ce dobro.

@Pierce

Jesi ziv?
A ono, i jesam i nisam. Nisam gledao uživo, imao sam plan lagano na poslu uz kavicu pogledati neke sažetke, nakon posla pogledati cijelu utakmicu, izrazito sam se veselio ovoj sezoni, osim Morrisa nema tu igrača kojeg nisam šmekao pa makar na neki određeni način, ovako, sve će biti s nekom gorčinom u ustima, svaka i pobjeda i poraz.

Postoji opcija da momak se vrati, ne bi volio da ga se cuta, nije to momak zaslužio, mislim da se može vratiti na približnu razinu, mogao je George, može i on iako je ovo zasigurno teži prijelom aoli opet, pitanje je kakav će se vratiti, hoće li pomisliti svaaki put kada skoči u zrak. Nije me briga što je igrač Bostona, fora je momak, odličan igrač i baš mi ga je žao.

Nisam pogledao sekunde utakmice, ni akciju ni uvod, ništa, ništa mi se ne da. Jebaji ga.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline