Pogledaj jedan post
Old 06.11.2017., 19:07   #29
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
hoćete čuti još ponedjeljka? pita me kolegica imam li prvi ispit za šesti razred, manjka joj inspiracije. krenem joj ga mailati i otkrijem...
da. mi. foldera. s. ispitima. NEMA!!!

znači, kad sam spašavala što se spasiti da prošle godine minute prije pada sustava, zaboravila sam da su mi ispiti iz njemačkog zbog praktičnosti zbuksani s potrošnom robom uz udžbenik (audio, priručnik, nakladničke pripreme... stvari koje imam na CD-ima i online) i nisam napravila backup. : plach: SVI ispiti RIP.

Suosjećam!

Ja sam prošle godine dobila napad popizditisa. Znaš ono na početku školske godine kada se natipkavaju svi oni silni planovi i neplanovi. Ja požurila da sve napravim ranije jer nam je uvijek cirkus. Ja po defaultu službeno putujem u Crikvu prvi vikend kada počne nastava, a cijeli tjedan iza su Jeseni pa da sve zgotovim prije toga. Kod tipkanja zadnjega mi se nešto pošemerilo na USB-u i svi dokumenti su najednom bili corrupt. Nisam apsolutno ništa mogla napraviti. Čak ni sve one opcije programa koji vraćaju dokumente nisu bile od pomoći jer vrate tekst razbacan po stranici, a sve je bilo u tablicama. Sve sam ispočetka morala. Krenula sam plakati od muke. Tako to ispadne kada hoćeš biti marljiv i korektan i predati sve na vrijeme.

Sada je sve u cloudu online.
(I na laptopu, i notebooku, i USB-u. Novom naravno! )

I sve predajem u zadnji tren. Ako je rok 15.10., ja predam 16.

Angelssss Nek je sve dobro prošlo! Otvori si pifkana ili što već voliš i sve 4 u zrak. Moje je iskustvo isto tako bilo, zapravo samo ogrebotina, ali to me nije spriječilo da se tresem još nekoliko sati.
mirtochka is offline