Pogledaj jedan post
Old 26.09.2005., 12:17   #7
eto i ja podrzavam topić

u neko dogledno vrijeme definitivno si planiram napraviti kucu..osim ak ne kupim vec napravljenu pa je generalno preuredim..al mislim da bi radje dala partisuća E vise pa da bude "sve po mom"

ali prije nego se upustim u tu avanturu moram prvo zaraditi nofce onda moram naci idealno zemljiste, kupiti auto i onda jos skupiti nofci i za samu izgradnju kuce..

al ak nemate nis protiv ja bum tu sam tak sjedila i skupljala informacije koje ce mi jednom dobro doci..2500 kn geodet..to bi meni trebalo..jedna susjeda se je uredno za neka 1.5 metara prosirila na nase zemljiste (njeno ide malo ukoso i suzava se pri kraju a ona si ga je izravnala na racun mojeg zemljista)
sto mi ne znaci nis jer se radi o zemljistu od barem 100 x 400 m ( odprilikativno) al mi je onda kuja isla moje cempresice koji su trebali predstavljati ogradu i trebali su narasti oko 1 m posjeci..
e pa sad ne da ce dobiti cca metar cempresaste ograde nego 2 metra zicane ograde sa bodljikavom zicom i a mozda cak i sazidam zid do te strane
DarthFlake is offline