Pogledaj jedan post
Old 21.02.2015., 19:02   #20
Quote:
romanticna kaže: Pogledaj post
prije nekog vremena jedna bliska osoba mi je skrenula pažnju na jednu internet stranicu koja prevodi objave ukazanja Isusa, BDM i samog Boga jednoj ženi u Europi, majci 4 djece, koja želi ostati anonimna.
Izvorna stranica je na engleskom jeziku, ali u mnogim državama postoji prijevod stranice, pa tako i kod nas

Radi se o stranici "Knjiga istine"

da li je netko čitao ova upozorenja i što mislite o tome?
Srijeda, 11. veljače 2015., 15:16h

Moja predraga kćeri, toliki mnogi su pljuvali u Moje Lice, proklinjali Me i nijekali Me tijekom Mog Vremena na Zemlji i to se nastavlja tako činiti do ovoga dana.

Moja kazna je neminovna i Ja ću odvojiti one čija Ljubav prema Meni ostane živa od duša koje Me odbace. Moje posredovanje će biti brzo i jao čovjeku koji Me proklinje, jer ću ga Ja odvojiti od Dubine Mog Svetog Srca i on će biti ostavljen da hoda među zvjerima koje lutaju Zemljom tražeći duše za kojima žude kako bi ih mogle uništiti.

Utjecaj sekularnog svijeta je sličan onome velike poplave i duše koje mu dozvole da promjeni njihovo stajalište ili mišljenje o Riječi Božjoj utopit će se.

Subota, Travanj 6. 2013. 17:00 sati

Moja ljubljena kćeri, zvijezde će se uskoro promijeniti i vrijeme da se pojavi komet, o kojem sam govorio, kada će ljudi vjerovati da postoje dva sunca, je blizu. Uskoro će čovječanstvo vidjeti čudesni spektakl, a čuti će se i zvuk grmljavine, te će se činiti da će se dva sunca sudariti.


Oni od vas koji Me proklinju, bit će prokleti. Oni koji vjeruju u Mene, imat će Vječni Život. Trpite u Moje Ime i Ja ću vas uzdići u Moje Kraljevstvo koje dolazi.
Dan Prvog Uskrsnuća dolazi i oni koji Me neće prihvatiti bit će odbačeni za vječnost. Moja srdžba je velika u ovo vrijeme i kada bi vidjeli dosadno sive i tamne duše onih s mlakim srcima, to bi vas rasplakalo.




KUPITE ČAROBNU MARIJINU MEDALJICU (koju prodaje naša tvrtka) koja će vas spasiti od užasnih znakova Isusova dolaska!

Ova Medalja će biti dostupna naveliko i onda, kada je primaju oni koji je traže, mora je blagosloviti svećenik i zatim se darežljivo daje drugima. Medalja Spasenja pruža Dar Obraćenja i Spasenja.
Naručite Medalju Spasenja

Na ovoj adresi možete naručiti Medalju Spasenja:
Medal of Salvation - Packs of 25
EMAIL TO A FRIEND
Availability: In stock

€25.00
ADD TO CART
http://www.XXXXX.com/shop/medal-of-salvation
No other website has been authorized to sell or distribute the Medals.

Pa to je prjevara da se zaradi novac od lakovjernih!
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom