Pogledaj jedan post
Old 08.12.2012., 16:21   #17
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Slažem se s time, kao što i napisah. No budimo realni, ni starac u razgovoru nije pucao od pristojnosti. Ni njemu nitko nije dao za pravo jebati joj sve po redu. Oduvijek mi je bilo smiješno to trganje i svađanje za mjesto, ok, nekad je ljudima zaista potrebno, no najčešće je samo smiješno.
I malo smo off topic.


Autore
Da, svi volimo drugačije, no ne percipiramo svi isto to drugačije.

Definiraj "normalan".



Da malo ste u off-u. Ovo s tramvajem je samo jedan primjerak sarkazma .... kojeg ja ovako na papiru smatram smjesnim. Kao sto je vec receno normalno i cudno su subjektivne kategorije. Ali onako objektivno svidjalu mi se ljudi koji odskacu. Naravno ima teskih fake-era ... ali eto stvari sam srocio kao da ta grupa ne postoji. Glavni razlog zasto sam napisao onaj mali komadic "da mora imati fluidni um" je upravo zato da lako shvati i prihvaca cinjenicu da se cesto i ne namjerno izrazavam "maglovito" ... iako se to tako ne cini. Kod mene uvijek postoji onaj "ali".



Recimo sumrak je skolski primjer razmuljanosti i nedefiniranosti .... dok ce vecina mislit da sam fan odredjenih filmova ... a ja niti znam radinju , niti glavne glumce ... niti sam ikada gledao jedan od Twilight filmova. Ali kako sam dovoljno izvan standardne pop kulture nisam mislio da ce ovo biti prva asocijacija na moj nick. (a klona mi se nije dalo raditi buduci da me nema cesto ovdje) Naime nekonvencionalno bi se moglo definirati i kao sam nacin razmisljanja. Nesto je tocno u jednoj sitaciji ali ne i u drugoj , nesto ima vise znacenja , neke stvari meni imaju smisao jer sam si ih tako poslozio u sirem kontekstu i to stima ali ovdje i sada to nema smisla. Naravno hrpa ljudi ce reci da je ovakvo razmisljanje normalno..... medjutim ljudi vole brzopleta rijesenja pa previse ne razmisljaju u dubinu i onda lako dolazi do nesporazuma.







Evo tu cu stati sa opisivanjem "normalnoga" i "nenormalnoga" jer bedasto je da pisem sada referat. Ako nista idemo komad po komad.
Mr. Twilight is offline  
Odgovori s citatom