Pogledaj jedan post
Old 22.03.2010., 17:45   #6847
Quote:
sonea kaže: Pogledaj post
e sad imam jedno pitanjce,vec sam pre nekog vremena pitala da li je moguce da bole prednji zubi prilikom izbijanja umnjaka i dobila odgovor da je moguce

to mi se desilo pre recimo dve nedelje,nije to bol,vise neki osecaj kao da zubi trnu,prvo je pocela jedna dvojka,pa se prenelo i na jedinicu,pa posle dva dana pocela i druga jedinica i dvojka,e onda je to prestalo i evo danas opet imam taj utrnuli osecaj u jednoj dvojci i jedinici,kao da se taj osecaj seli s jednog mesta na drugo

takodje kad pritisnem noktom unutrasnji deo zuba,prodje me struja,nemojte mi se smejati sto stiskam zube ali pokusavala sam da utvrdim u cemu je problem
e onda sam pritisnula i donje pa me takodje "udarila struja",to je verovatno zato sto su prednji zubi tanki
nemam pojma,i takodje mi budu malo osetljivi kad ih cackam jezikom ali opet samo ta unutrasnja strana,inace su besprekorno beli,nema nikakvih mrlja...

ici cu ovih dana da uradim OTP,jer me ovo bas muci,sve se brinem da nije neki proces na korenu,mada kontam da bi to bolelo
ali istovremeno mi rastu oba umnjaka gore pa se nadam da je od njih,vec sam primetila da mi se jedna jedinica i dvojka blago pomeraju,kao da se rotiraju,sve mi se cini da zubi guraju jedni druge,ne znam kako to da objasnim,ne gine mi vadjenje umnjaka pod hitno

jao boze a imam tako divne zube,bele i kao biseri i u poslednje vreme me stalno nesto muci,sigurna sam da je to od umnjaka i jedva cekam da ih se resim,a opet me strah
Da moguće je da se sve ovo događa zbog umnjaka. To znam ne samo iz knjiga koje smo čitali na faksu, nego i iz iskustva vlastitoga kada mi je osmica nicala. Na toj polovili vilice svi zubi su me boljeli, tako da ovo sve što opisujete zvući kao rezultat nicanja umnjaka.
Krumpir is offline