Pogledaj jedan post
Old 01.09.2017., 11:57   #450
Quote:
-SOMEBODY- kaže: Pogledaj post
Pa zapravo nije teško pogoditi što ga muči, ne jebe ga posao već u svakom drugom postu mašta o nekakvim managerima i manekenkama, opus bi mu komotno mogao ići pet podforuma niže.
Naravno da je jasno, samo čekamo konačnu potvrdu našeg forumskog Demostena.

Prilično je jasno odakle frustracija. I sam sam ko početnik apsolvent bio u sličnoj situaciji iako meni je donekle i išlo jer majka priroda nije bila škrta kad me stvorila.

Zamisli da lupaš po terminalu celi dan i kroz prozor ili na hodniku gledaš sve te minjake i autoritativne Loubutinke, a najveći konverzacijski doseg je kad ti ulete u ured i počnu kričat da im opet mail ne radi. Pa onda Brogan ode tam pod gablecom, nikako ne dok su one tamo, to je naredba, i napravi refresh outlooka i popravi mail, a za to ne dobi nikakvu nagradu već se mora vratit u svoju klimatiziranu sobicu i dalje narajcano gledat sve te prodavačice magle sa zšemova i vernova. A on tolko superiorniji intelektom i nadmoćniji znanjem ne može s njima ni o vremenu dok ostali jebivetri s kupljenim diplomama i tatinim autićima s njima idu na afterwork cugice i poslovne puteve.

Sad kad je napokon došel među ekipu, barem deklarativno, opet ostaje onaj socijalni hendikep kojim se na ovim forumu toliko hvali pa se mora negde izjadat. Nedaj se smesti, Brogane!

i preporuka
https://www.popsugar.com/smart-livin...ovies-21278585
Johnny Quid is offline  
Odgovori s citatom