Pogledaj jedan post
Old 12.12.2017., 02:24   #1177
Molim savjet!

Radi se o B-netu, imala sam ugovor potpisan u prosincu 2015 na 24 mjeseca. Prije mjesec dana zovu da moraju zamijeniti analogni prijemnik digitalnim, ja pitam ima li to slučajno kakve veze s produženjem ugovora, kažu da ne, 22.11. dolazi tehničar i napravi zamjenu prijemnika. Budući da sam i prije jedva čekala da mi istekne ugovor jer sam htjela prijeći drugom provideru odem provjeriti na svoj korisnički profil i vidim da mi ugovorna obveza ističe 23.11.2019.! Odmah zovem SZK, nemaju pojma, javit će službi za reklamacije, šaljem mail, dobijem debilni generički odgovor da mi ugovorna obveza traje do 2019.g. i onda još gluplju napomenu da je produženje ugovora napravljeno u studenom 2011.g!!! Odgovorila sma da želim na uvid Zahtjev za produženjem ugovora s mojim potpisom i sad prepiska traje, blabla...

Moje je pitanje kako ovo riješiti što brže i bezbolnije, oni su mi očigledno produžili ugovornu obvezu bez moga pristanka i potpisa, što točno napraviti, na kršenje kojeg točno zakona se pozvati da ih prisilim da isprave svoju pogrešku?
bejbe is offline  
Odgovori s citatom