Pogledaj jedan post
Old 26.09.2011., 14:44   #692
Očajna sam pomozite !

Dakle kao što naslov kaže, molim Vas sve za pomoć. Ne radi se o meni, nego o mom tati. Ima 66 god.. i bolove koje sad trpi su nešto prestrašno..a nitko nezna od čega ti bolovi dolaze
Naime, bolovi su u predjelu gušteraće ( žuć je odstranio prije 23 god da odmah eliminiram bol zbog žući ).. ti bolovi su jaki grčevi, oštra i intezivna bol koja se širi od predjela trbuha..do desnog rebrenog luka?? Ta bol traje već 1,2 godine..išao je na miljun pretraga i ništa se ne vidi ni na uzv abdomena a ni na ct-u U međuvremenu otrkiven mu je rak mjehura..koji je operirao u 6.mj ove god, i sad bi trebao ići na operaciju prostate,jer mu je uvećana. rak se srećom nije raširio, i nema metastaza. Ali svi doktori nas samo šikaniraju od bolnice do bolnice, naprave nalaze, nalazi kaj je najgore su ok, znači nema nekog ispada što bi upućivalo na neki uplani proces??? A njega sve jače i jače boli u predjelu trbuha?? Svaki doktor nam kaže drugačije, netko kaže da je kila, pa dr doktor kaže da nije kila.. Vrtimo se u krug već 1,2 god i nitko ne može postaviti pravu dijagnozu.. a moj tata više te bolove ne može trpjeti,a mama i ja više ne možemo gladati takvu bol koja traje nooooć i dan :confused i svi nas samo šikaniraju, u bolnicu ga ne žele primit jer su kao nalazi djelomočno ok??? Kaj da radim? Kuda da ga vodim? Ostala sam totalno bez ideja... fkt sam očajna..po netu tražim sve žive bolesti i simptome nebih li išta našla, da bih od nekud krenula. Mislim ako doktori ne znaju,kako će običan laik poput mene????
jer ti bolovi u trbuhu jedostavno ne staju, i sad je sve gore i gore... a njegov urolog koji ga operirao ( što se tiče raka mjehura ) kaže da ta bol nije povezana sa mjehurom..znači ta bol u trbuhu nema kakti veze sa mjehurom? Ko je tu lud više,ja fkt neznam.
__________________
Carpe diem- i noć isto :)
ewwa81 is offline  
Odgovori s citatom