Pogledaj jedan post
Old 18.03.2012., 12:34   #378
Pogresno ste me razumele,ne kazem ja da sebi ne treba dati oduska,naravno da treba s vremena na vreme da pojedete nesto slatko ili sta god da vam se u tom trenutku jede,nisam ni ja bas za militarni stil,ne odricem se ni ja svega. Meni je npr trener sugerisao da izbacim i voce i jogurt i zobene a da ubacim vise jaja! Nisam ga poslusala jer posto ne jedem hleb ne znam sta bih ujutru mogla da jedem osim zobenih i jogurta,ja nisam od onih koji za dorucak mogu da jedu jaja i salatu,povrce....ne bi mi bilo dobro posle takvog obroka. Slatkisa sam se odrekla jer stvarno ne umem da se kontrolisem,kad su oni u pitanju funkcionisem ovako i nikako drugacije.

Neko me je pitao za suvo voce i obicno. Ja nisam rekla da se ne jedu u kombinaciji,nego ako zelite da smrsate ne bi trebalo da jedete suvo voce uopste a voce da ali kao medjuobrok.

5rich ovo sto sam navela za rucak i veceru nije monotona,postoji sirok spektar mesa,ribe,tunjevine,povrca,sireva i svega i svecega samo je bitno da se lepo ukombinuje i da budes mastovit.
DOLCENERA is offline  
Odgovori s citatom