Pogledaj jedan post
Old 27.10.2016., 23:23   #37
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
fakat nemam pojma, nikad u zivotu nisam cula da netko ima isti raspored oba tjedna pogotovo kad se turnusi iymjenjuju
evo, ja sam imala u srednjoj. isti raspored za jutarnju i popodnevnu, samo što je u popodnevnoj bio naopako. npr, ak je ujutro bilo hrvatski, matematika, biologija, u popodnevnoj je počelo s biologijom, pa onda matka i hrvatski.

Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Ja sam u os isla prije uvodjenja vjeronauka i prilicno sam sigurna da smo imali 2 sat likovnog tjedno. Meni jedan od drazih predmeta. Uz matematiku i prirodu
je, imali smo i dva likovnog i dva glazbenog. čak i kad je uveden vjeronauk (bila sam 7.razred) je ostalo tako.

Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ja se uopce ne sjecam likovnog kao predmeta u prva 4 razreda.
kad si stara i senilna
4.razred...ja se sjećam i jednog cvijeta kojeg je frend savršenom preciznošću nacrtao ko da ga je ravnalom crtao. dok smo svi nažvrljali onak, dječji 4-5 nekih latica, on je jedno 12-13 duuugih tankih i savršeno precizno crvenom temperom ofarbanih latica imao. i neki vatromet smo morali s temperama radit, prvo je bilo pofarbat papir u crno...pa čekat da se osuši...pa u životu nikad vatromet nisam vidla nego na slici..pa ajde ti to naslikaj...
 
Odgovori s citatom