Pogledaj jedan post
Old 07.04.2008., 13:34   #31
Quote:
eurosuper kaže: Pogledaj post
Za zdravstveni pregled između ostalog je potrebno donijeti i potvrdu o stanju zubi, inače je naša teta zubarica sasvim OK ali na pregledu se dogodilo to da je princezicu nazvala bebom jer još nema trajne zube (niti u erupciji, ništa) i poprilično nezdovoljstvo izrazila po pitanju izdavanja potvrde. Na kraju je to ipak napravila ali i naglasila da je to prvi put da izdaje takvu potvrdu. Da li je netko imao sličnih iskustava jer i mama je sada poprilično . I strah me je uopće liječničkog pregleda je smo visoki čak 115 cm i teški 20 kg i da napunili smo 6 godina (22.3.) i jako želimo ići u školu.
Imam sina koji je rođen 10.04.2002. i nije bio na popisu za školu, suprug i ja smo podnijeli zatjev da se uvrsti u popis za školu. Sad će ići na pregled u školsku medicinu i treba donijeti potvrdu od stomatologa i karton od pedijatra.
Mislim da stomatolog nema ključnu riječ da li će dijete u školu a i vaša curica svakako spada u razdoblje za polazak u prvi razred. Najviše se gleda kako dijete fonološki i vizualno raspoznaje slova (ne mora znati sva slova ili čitati), pojmove ispred, iza, kratko, dugačko i sl. spajanje točaka isl.
__________________
goga
goga27 is offline  
Odgovori s citatom