Pogledaj jedan post
Old 03.12.2011., 23:18   #5222
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
1. bold Je li se itko zapitao kako bi/će biti toj drugoj ženi?
2. jasemin se nikaa neće odreći te ljubavi, ona samo na vrlo perfidan način izigrava žrtvu cijele situacije, zna ona vrlo dobro da je Savaš u stanju gutati kanalizacionu cijev u srcu sezone! I što je nagore - hoće. Baš me zanima kako bi bilo da je on nju stavio malo na led?
3. bold Čiček imala izbora? Pa u početku nije ni hlače smjela nositi! Koji je to izbor ona imala? Udati se ili otići u Van sa nogama naprijed? Dobar izbor, nema što. Sram ju bilo, žena izabrala život ccccc.. Nije da ne griješi, griješi i ona i to u gomilama! Ali reći da je imala izbor...
1. Ako pozorno čitaš moj post vidjet ćeš da sam napisala kako će pred oči toj ženi, pa onda kako će pred oči samoj sebi - budući da nije shvaćeno, objašnjavam Kako ćeš doći pred oči ženi koja je tamo u kući već kao zakonita žena misleći pri tom kako pogledati u oči toj ženi, kako će toj ženi to izgledati, šta će ta žena o tome misliti, kako otići toj ženi i ponizit i nju i sebe.
3. Opet ne kužiš Nisam rekla da je imala ili nije imala izbora nego nije imala priliku imati svoj izbor, odabrati svoj izbor, odrekla se prava na to da ima svoj izbor.
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom