Pogledaj jedan post
Old 04.12.2011., 20:56   #5239
draga @masal
prekrasne slike si postvaila, toliko emotivne i dirljive i sada kad bi trebala "birati" slike u kojima su iskazali svoje emocije mislim da bi mi ovaj forum bio kratak ...
Kad bi trebala birati „biti žena na papiru“ i imati samo taj lažni status žene ili biti voljena žena kao Yasemin odmah ali odmah bez razmišljanja ću uvijek prihvatiti i bit Yasemin … Yasemin je jedna prekrasan osoba fizički i karakterno i voljena žena i žena koja odgovara njenom voljenom čovjeku Savašu u svim njenim nesavršenostima ona je njemu a i meni savršena … jer njene nesavršenosti nju čine savršenom … nije zlobna nije zločesta nije prgava samo je sa svim karakteristikama u RL osobe koja ima propusta… i zato ja obožavam fiktivni lik Yasemin a u kombinaciji S&Y meni su nešto najljepše ..
Ljubav koju mi pokazuju likovi Savaš&Yasemin meni je nešto najljepše i obožavam ih gledati na ekranu i dok njih gledam dobivam toplinu .... toliku količinu pokazanih emocija nitko mi nije pokazao i lijep mi je način na koji se oni bore za svoju ljubav i oni nisu sebični i da će za svoju ljubav druge uništavati ili činiti zlo …Savaš&Yasemin su u borbi za svoju ljubav obzirni prema drugima oko njih jer da nisu toliko obzirni uzeli bi se za ruke i otišli i ne bi ih bilo briga što će bit s drugima .. ali ne oni pokazuju“veličinu svoga karaktera“ jer Yaso nije sebična guska a Savaš nije sebičnjak i licemjer ..
Ja sam jako zavidna njima na njihovom odnosu i na njihovoj pokazanoj ljubavi …ljubomorna sam na Yasu jer prekrasno izgleda jer ima prekrasnog i savršenog muškarca pored sebe, svog voljenog čovjeka Savaša…na Yasu sam jako ljubomorna jer joj Savaš pokazuje onoliku količinu emocija i pažnje … ljubomorna sma na Yasu jer zna bezuvjetno voljeti i jer zna pokazati emocije...I kamo sreća da ja budem na Yasinu mjestu i kamo sreća da mu ja budem ta voljena žena kao Yaso i nikada ali nikada ne bih poželjela bit „žena na papiru“ ..
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 04.12.2011. at 21:49.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom