Pogledaj jedan post
Old 31.07.2005., 12:06   #11
geza,
Čestitam na informacijama o Davidovoj zvijezdi.
Moram priznati da su neke i za mene nove.


Kako mislim da bi bilo potrebno iznijeti šire objašnjenje u vezi moje izjave: ...Naime, možete li prihvatiti informaciju da svaki dan gledate na presjek kozmosa?
Šta više, pogled vam se često zadržava i na heksagramu...
to evo nastavka.

Ako se niste dobro zagledali u sliku 3 na stranici:
http://www.e-c-n.com/HR/kosmos_zatvoreni_sistem.htm
to vam preporučujem da to sada uradite.

Kao što vidite, usred slike 3 se nalazi crtež simbola Davidove zvijezde.
Svakako možete primjetiti da linije koje tangiraju kružnicu u centru slike tvore odvojena područja koja su označena: (gore desno) -/+, zatim u gore desnom trokutu +, pa +/-... i tako sve do područja u gornjem trokutu koji je označen sa -.
Sada, umjesto oznake -/+ upišite 1, umjesto + upišite 2; umjesto +/- upišite 3... i tako sve do 12-te oznake - gdje upišite brojku 12.
I sad pogledajte na brojčanik (zifferblat) na satu koji se nalazi na vašoj ruci, ili na stolni ili zidni sat.

Svakako, "znanstvenici" će uskliknuti: Ma ovo je delijina manipulacija!
To se je SLUČAJNO "poklopilo"!

Da, tih SLUČAJNO je toliko da bi mi trebalo 6+1 godina da ih svaki dan iznosim na forumu.

No i to bi možda bilo premalo - što znači da bi mi trebalo 10 (slovima: DESET) godina - upravo za onoliki broj koji nam nudi spoznaju da je Kozmos IZGRAĐEN u 10 (slovima: DESET) nivoa.

(Izvini me moj Mojsije što sam sad odao tvoju tajnu koja je vezana za DESET Zapovijesti).


(192)

P.s.
Interesantno! upravo sam primjetio da je do sad bilo iznešeno 10 (slovima DESET) odgovora.
delija is offline  
Odgovori s citatom