Pogledaj jedan post
Old 01.02.2011., 10:28   #3864
Quote:
Male kaže: Pogledaj post
jesam li trudna?
zadnju menstruaciju sam dobila 2.1. dečko i ja smo imali odnose 13. i 14. 1. (možda i 15.1.-nisam sigurna), ali nismo koristili zaštitu. svaki put bi "izvadio" prije nego je svršio.
negdje tih dana sam uočila rozkastu mrlju na gaćicama kao od krvi. prije 4-5 dana sam često išla na wc->u to vrijeme me bolio trbuh, ali lijevo dolje (no samo kad bi rukom stisnula taj dio ili kad bi bila na wc-u pa bi stisnula, dok bi obavljala nuždu xD, ne znam kak bi drugačije to opisala), inače ne bi niš osjetila. boljelo me 3 dana, pa se bol maknula. grudi su mi veće i osjetljive-malo bole, kao i inače kad trebam dobit, isto tako i trbuh-malo je napuhnut, ali to je i inače prije menge. vidjela sam sluz na wc papiru prilikom brisanja, ali i to mi se znalo pojavljivat prije menstruacije.
e sad, menstruacija mi inače nije redovita. zadnja menstruacija mi je bila 2.1. (kao što sam i napisala), prije nje mi je uranila dan ili 2, a prije te je bila točna. no sve menstruacije prije su mi kasnije dan, dva tri... rekord je 10 dana.
kupit ću test u srijedu, do tad menstruaciji dajem rok. xD
MOLIM VAS ZA MIŠLJENJA! HVALA
s obzirom da ne želiš biti trudna i ja ti želim isto

ali, s obzirom na ovo što si napisala, mogla bi biti. ne želim te strašiti, ali imala si odnose u vrijeme plodnih dana( najvjerojatnije), a da ne pričam koliko znam cura koja su zatrudnile koristeći tu metodu kontracepcije, odnosno ne koristeći kontracepciju. i da, sve ovo što si napisla mogu biti simptomi trudnoće. to ti znam pouzdano

eto, ja bi na tvom mjestu svakako napravila test, ako do sada nisi dobila.
želim ti sreću i držim fige da bude minus. a za sljedeći puta- kondom glavu čuva
ili pilule, ako smiješ
zija is offline  
Odgovori s citatom