Pogledaj jedan post
Old 28.06.2012., 13:04   #60
moja završava prvi razred i još je nisam ostavila doma samu osim kad odem po kruh 5 minuta. zrela je i samostalna, zna sama napravit sendvu, čokolino, sok...nije od tipova djece koja nešto eksperimentiraju sa svim i svačim i mogla bih je komodno ostavit par sati samu. ali problem je što ja i muž radimo od 7-15,30. znači dijete bi moralo praktički bit samo pola dana a ako joj je škola popodne znači morala bi i ručat sama, a ta mi se ideja baš ne sviđa...zasad imamo tetu čuvalicu (jednu ženu iz susjedstva koju poznajem od prije i koja ima sina slične dobi), a dokad nemam pojima

eh da, mala ima jednog frenda iz razreda koji od prvog dana praktički ide sam u školu, sam ide na igralište, kod prijatelja u susjedstvu itd...malog sam znala već neko vrijeme i učinio mi se dosta inteligentan, zreo...ali...

jednog je dana došao kod nas, njih dvoje su zajedno pisali domaći rad u kuhinji. ja sam na pet minuta otišla u dnevni boravak (srića da nije bilo ništa na televiziji zanimljivo pa sam se odmah vratila u kuhinju) u tih pet minuta mali je uzeo peglu koja je bila na ladici, uključio je u struju i peglao kontrolni ispit koji mu se izgužvao u torbi. noge su mi se osikle, mogli su se ispeć obodvoje, mogli su požar izazvat ufff. kad je otišao ća vidila sam da mi fali pola sapunice za pranje suđa, mala mi je rekla da je on to ulio u nekakvu bočicu da može radit balunčiće od pjene....

koliko god ja mislila da mi je mala stvarno zrela za ostat par sati doma, kad sam vidila ovo gore napisano a uostalom kad se sjetim sebe i brata u toj dobi kakve smo pi*darije izvodili aaaaaaaa, ne znam kad ću je ostavit samu doma
lana74 is offline  
Odgovori s citatom