Pogledaj jedan post
Old 27.04.2010., 22:03   #1
Tata je možda netko drugi....

Prvi sam put ovdje i podosta sam u šoku danas od jednog saznanja koje me izbezumilo. Imam divnog brata koji je već 9 godina u braku u kojem ima sinčića od 8 godina. Dosta dobro se slažem i s njegovom ženom iako znam da je imala nekog sa strane ( zna i moj brat ), no ne pada mi na pamet iskazivati išta negativno prema njoj jer bi to značilo da ne poštujem svog brata odnosno njegov izbor. No danas joj imam potrebu razbiti gubicu. Zafrkantska rasprava o krvnim grupama se povela danas. No da skratim: moj brat ima krvnu grupu B-, njegova žena B+ a dijete AB+. Nisam bila baš najbolja iz biologije ali jasno mi je da je to nemoguće. Što da radim? Moj brat je divni otac, to dijete je jedino unuče mojim roditeljima a i meni je kao sin jer nemam svoje djece. Sva se tresem od muke. Molim vas čim više informacija o nasljeđivanju krvnih grupa, cijelu sam večer na netu i kopam i gdje god naletim na nešto piše da je ta kombinacija nemoguća. Možda je ipak moguća? Možda greška? Bože, što je ta žena napravila?
tvrdibombon is offline