Pogledaj jedan post
Old 20.02.2009., 10:37   #44
Quote:
useless kaže: Pogledaj post
slutim dosta gorcine u tvom postu
gle sad,ne mogu se zaklet al kolko sam upoznat i primjere koje znam,likovi bez veze su upali,ljudi s faxa nisu
znam slucajave djece nasih kontrolora(ne iskljucivo radarista,nego neke druge sluzbe)koji nisu prosli

inace gotovo nikada nisam cuo(govorim za sve poslove opcenito) da je neko nakon odbijanja rekao,gle nisam zadovoljio i nisam dovoljno dobar za taj posao,neko bolji od mene ga je zasluzio
objasnjenja su uglavnom,bio sam super al eto preko veze/love/kreveta je to dobio neko drugi
ne kazem da je to tvoj slucaj,al eto da pripomenem
da naravno da ima gorčine kad sam sve dala u školovanje i onda ovak ispadne.
no nema veze.
ja sam odma prihvatila činjenicu da nisam zadovoljila za radar.pa bolje da sad vidim(iako bi bilo idealno da su mi to rekli na početku faksa kad su bili simulatori a pogotovo kad smo na drugoj godini imali simulatore di sam btw imala sve i jednu vježbu ocijenjenu sa ''above'' )
ali boožee moj jel tak.
al nikad neću prihvatiti da moram nekome lizat dupe tamo,il davat pare tražit vezu da bi moje kvalitete i moj mozak došao na cijenu.kužiš?
pitaj moje kolege koji su završili i razliku ispita na visokoj pa im sad netko kaže :čuj sori,al mi nećemo nekog zatrovanog faksom tu u firmi!
kaj na to reći?
da ti opet ponovim-nije bed kaj nisam za radar-super-bolje sad neg da nekaj spičim dolje.al nemojte me klat da čovjek sa završenim smjerom kontrole leta nema više znanja od onih kaj tam rade s kojekakvim pedagoškim akademijama (uz dužno poštovanje pedagoškoj) al mene nitko neće primit da radim u vrtiću jer...nemam pedagošku akademiju..
eto tu ti je problem.
a ti si očito u kontroli pa vidi-jel IKADA izašao natječaj za neoperativne poslove unutar firme?nije.(ne uključujući one poslove za elektrotehničare-znači poslove za službe kontrole leta)
bar ga ja nikad nisam vidjela.
fala bogu van nemožemo otić jer nemam bijelu dozvolu..tako da
jesam ogorčena sam cijelim tim postupcima ne firme već države koja niš ne poduzima nego se čudi kaj im mladi ljudi bježe van.
TheWho is offline  
Odgovori s citatom