Tema: Mijastenija
Pogledaj jedan post
Old 02.04.2012., 19:12   #958
Quote:
ivich 37 kaže: Pogledaj post
hvala ti na ohrabrujućoj poruci Eleonor! obavit ću to što prije na rebru jer kazem cekam te nalaze iz zg-a mjesec dana se čekaju, trebali bi stići za tjedan otprilike pa cu onda otići na emng. sad se stvarno super osjećam, čak mi je predvečer najbolje, osjećam se bolje nego ujutro kad se ustanem. i kao da mi se čini da sam otkad pijem mestinon dobio 2 kile, a moža nema veze s njim nego više jedem:-) uglavnom sve je to dosta novo za mene i moju obitelj iako samo žena i ja znamo i nikome ništa ne govorimo, neću opterećivat svoje ni njene jer će nastat panika i ispitivanja, a ne želim se zamarat jer pišete svi samo je pozitiva bitna pa se trudim biti što opušteniji i ponašat se kao i prije prvih simptoma bolesti. eto čujemo se, pozz
Da, ivich, pozitiva u nama je najbitnija i najvažnija. No, htio ili ne htio, no itekako bi trebao reći ljudima oko sebe, barem onima koje često viđaš i s kojima provodiš vrijeme, jer bolje da znaju što i kako, nego da te iznenadi neka situacija na vrlo loš način. Pokušaj vjerovati, živim sa time već predugo vremena, i nebrojeno puta sam to i vidjela vezano za druge mijasteničare, kao i iskusila na vlastitoj koži. Tako da apsolutno svima koje poznajem uvijek kažem sve točno, i to odmah u startu samog poznanstva, jer prolaziti ikada više te doista neugodne osjećaje kada pokušavaš glumiti da je sve u redu, a nije, nije nimalo lako i jednostavno...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom