Pogledaj jedan post
Old 04.11.2008., 11:31   #37
Quote:
JBT kaže: Pogledaj post
Gle, i VMC kartice i ovi Tele2 modemi su prvotno namijenjeni za koristenje na racunalu, a ne na mobilnom telefonu. Na kompu to zaista nije problem potrositi. Ti mijesas kruske i jabuke, ja usporedjujem cijene identicne usluge kod druga dva operatera.

Podatkovne opcije uz voice su druga stvar i zato trebas biti pretplatnik na mrezi, s tim da to VIP cak ne dopusta na Easy tarifi. Takve opcije Tele2 jos nema (zna se zasto) i glupo je cijene usporedjivati na taj nacin.

Neki ljudi zele imati net na laptopu bez da ubadaju stalno svoj mobitel i gledaju hoce li ih netko nazvati ili ne, stickovi su prakticnije rjesenje. I to je to, nema filozofije, Tele2 je tu najjeftiniji, problem je jedino slabija pokrivenost izvan gradova i vecih naseljenih mjesta.

Ako hoces opciju uz voice, onda je povoljniji VIP, ali treba znati da moras biti na VIP pretplati uz minimalnu potrosnju od 50 kn plus jos 45 kn za 512 MB.
sorry 3GB preko GPRS-a na Laptopu JE problem potrošiti.
Pogledaj si temu Homebox.
Drugo ako imaš data preko moba, što trebaš točno stalno štekati?
Treće GSM i UMTS su dva različita pojma.
Dakle ako ideš prek UMTS ili HSDPA na internet, mobitel će normalno raditi u GSM protokolu.
Četvrto TELE 2 ima uslugu data na SIM kartici, za kako ti kažeš Voice, i svi znamo kolika je cjena
Mislim briga me kaj bute si zeli za net, al samo vam pričam mane Tele 2.
A najveća mana je ono bjelilo na karti.
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom