Tema: Bonus grupa
Pogledaj jedan post
Old 14.11.2008., 21:19   #7
Quote:
qwer kaže: Pogledaj post
1. Svatko tko radi štetu lešinari, razlika je samo lešinariš li po trzajnim ozljedama vrata ili po mrtvacima.

2. Istina, nemaju svoj tim odvjetnika, jedna odvjetnica im je sasvim dovoljna. Ne angažiraju nikoga sa strane.

3.Čisto sumnjam, možda ti je samo došao dopis "na znanje", "o tome obavijest" i sl.

4. Premda pretežno rade lakše ozljede, šef im itekako kuži štetu, bio je i odvjetnik i visokopozicioniran o osiguravajućem društvu, ne znam točno kojem.



Nisam ni rakao da jest, al od toga se živi.
1. Kada već lešinare neka djecu ostave na miru a lešinarenje provode na punoljetnim osobama. Misliš da je moralno i etično od Bonus grupe što je nakon nekoliko dana poslala ponudu naslovljenu na djetetovo ime.

2. U mojem slučaju angažirali su odvjetnicu sa strane a što su i naveli u ugovoru o zastupanju "da će po potrebi angažirati i odvjetnika".

3. Da ti ponovim. Od osiguravajuće kuće dobila sam nekoliko istovjetnih primjeraka ugovora s visinom odštete potpisanih od strane osiguravajuće kuće. Uz ugovor bio je i popratni dopis u kojem traže da ugovor potpišem i vratim. Dakle, nisam dobila kako ti kažeš "obavijest" a niti dopis "na znanje" i sl. već ugovor s popratnim dopisom.

4. Poznata mi je karijera šefa Bonus grupe. A za tvoju informaciju bio je predsjednik uprave Helios osiguranja.
__________________
samo da nešto piše :)
Goričanka is offline