Pogledaj jedan post
Old 14.07.2006., 00:34   #17
Exclamation Prokleti zoooosssssterrrrrr

Evo prijatelju da ti i Ja iz prve ruke napišem par riječi.
Kao što vidim "IMAŠ SREČE" meni je munuo cijelu lijevu polovicu glave tako da sam završio na hitnoj na zaraznoj jer je u samo nekoliko sati nakon što se proširio u unutrašnjost uha usne šupljine a što je posebno "simpatično" to je da je zahvatio i polovicu jezika i to po pravopočeo se penjati prema oku i ulaziti unutra. Nakon toga slijedila je karantena, infuzija cca 5-7 litara (oko 12 bočica) HERPLEX tablete 12 kom za vrijeme budnog stanja od kojih se nepodnošljivo prdi al ne smrdi, i virolex mast u oko. za 10 dana u bolnici potpuno mi se očistile kraste. no več15 dana borim se sa nepodnošljivom boli po cijeloj polovici glave uha usta i svega što je zahvatio.Ukoliko se malo opustim i probam počešljati nepodnošljivu svrbež i samo totaknem mjesto dje je on radio btada se4 bol pojača u neslučene visine.
doktori kažu da je to normalno i da če prestati jedino odjelna specijalizantica rekla da tako jaki može poteajati i više mjeseci do par godina!
Bio sam i kod mnogih drugih doktora svi pričaju isto.
trenutno sam na voltarenima ketonalima i NEUROBION forte tabletama specijalnom pripravku vitamina B kompleksa namjenjenom baš za neuro tegobe, možeš ih kupiti bez recepta 40-50 kn kako gdje.
po svemu sudeči bolest je večeg razmjera jer uvijek ima 2-3 sobe pune herpesa težeg oblika.
cepica is offline  
Odgovori s citatom