Pogledaj jedan post
Old 19.08.2008., 14:19   #4
Quote:
Queen Llewelyn kaže: Pogledaj post
imam 20 i nesto sitno, a od prvog srednje nisam pravo bila sama... skoro stalno iz jedne veze u drugu... dvije dosta duge (za moje godine ).

i da, svjesna sam da je to problem. a najgore je sto ne znam biti sama. fakat ne znam inace nisam ovisna o drugim ljudima. stvarno se dobro brinem sama o sebi vec godinama (sjebana obitelj). i bas mi je to paradoksalno - s jedne mi strane stvarno nitko ne treba, a s druge strane ne znam biti sama. ah...
Vidiš... Baš zbog te situacije u obitelji imaš stalnu potrebu biti s nekim. Jer ti je potreban taj osjećaj pripadnosti. Pretpostavljam da čak i ne osjećaš prema svakom od tih dečkiju ljubav, vrlo vjerovatno si mnoge od njih i povrijedila jer si ušla u vezu samo zato da bi bila u vezi, a unaprijed si znala da ti to nije TO. Imaš silnu potrebu da te netko voli i da budeš "nečija" jer se bez toga osjećaš neostvareno.
Rješenje? Ne znam. Ne postoji univerzalno. Ja ti sad mogu reći- budi neko vrijeme sama, upoznaj svoje stvarne želje i potrebe, spoznaj što želiš i još bitnije spoznaj što NE želiš. Međutim, znam kako to ide... Trenutno ti je teško zbog prekida pa ćeš samu sebe uvjeriti kako je najbolje za tebe da budeš sama jer će ti to biti jedna vrsta utjehe, ali čim uleti netko nov, iole zanimljiv i tko će pokazati interes- eto tebe u novoj vezi.
Možda da pokušaš shvatiti da te te polovične veze, s ljudima samo popunjavaju prazninu ustvari ne usrećuju nego ti oduzimaju dragocijeno vrijeme koje bi mogla posvetiti sebi.
Ali, mlada si, morat će proći još puno vremena dok u praksi ne spoznaš ovo o čemu ti govorim.
Do tad, budi dobra prema sebi i prema drugima.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom