Pogledaj jedan post
Old 29.12.2004., 17:40   #14
Quote:
zambijaa kaže:
sumnjam da su ti nokti u fazi otpadanja zato što zapinješ na korijenje i to. možeš od toga natući prste, ali da ti nokti otpadaju , za to treba neki fakat jaki pritisak direkt na prst (npr. da ti ženska od 100 kila stane špićokom drito na prst)

a da nemaš možda premale tenisice? ili možda pretvrde s prednje strane? pa ti prsti pate kod svakog koraka?
ili možda slabije vidiš pa zato stalno zapinješ?

a u kakvom su ti stanju onda noge (od noktiju prema gore)? jel se prospeš onak' pošteno katkada? ili samo nokti zapinju?

e da, zaboravila sam još nešto: duljina noktiju!! ako svaki dan trčiš nokte odreži maksimalno, da pod prstima uopće ne osjetiš onaj prijelaz nokat/tkivo.
Vjeruj mi , kad se spuštaš niz Sljeme, Bikčevićevom, npr. i trčiš i onda zapneš za korijen, vjeruj ode sve kvragu.
A što se tiče tenisica, one su isto krive, isto zbog tog glupog spuštanja sa brda, jednostavno mi se prsti nabijaju naprijed i prstići stradaju

Što se tiče vida, vidim savršeno. Druga je stvar što ne gledam u pod dok trčim, nego uglavnom oko sebe (trčati kroz šumu je prekrasno iskustvo). Inače, noge su mi , nikad ne padnem.

Duljina noktiju? Odgovarajuća, držim to pod kontrolom, trust me.

Nadam se da će mi se ove godine to sve riješiti (mislim, slijedeće ), jel mi se sad baš sve skombiniralo i udri.
very special is offline  
Odgovori s citatom