Pogledaj jedan post
Old 26.09.2012., 21:02   #1604
Quote:
nera1987 kaže: Pogledaj post
Brate mili, sve si u pravu sto si rekla...posebno ovo za Huremku..
a njezin plan je da oni samo misle da je ona dobra a u biti je i dalje : E
I sto je najzalosnije nitko to ne kuzi osim meni jako drage Muhi : (

A nisam uspjela vidjeti sto je Muhi odg svojoj onoj sluzavki (ne mogu se sjetit imena) kad ju je pitala da ubije zmiju? : D

Kalfa se zaljubi u Ibru
:rolleyes bio je potreban samo njegov dodir rukom po licu :rofl
- Ma i Mahica dosla pameti, rekla je Gulsah(?) da se 'okani gluposti', da joj ne pada na pamet ubiti Hurem. Zenska naucila lekciju.

- Wow.. jedan dodir i Kalfa osvojena. Il' je ona laka zenska il' Ibrica ima super moci.

Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post
... jel nekom još čudan njen grlati smijeh?..:horor..mene jeza prođe!!..a zasmije se uvijek kad ne očekivaš...iznenada...
...
Stol....s stolicama...Hatice buljila u stol, a pošto sam sekundu prije prebacila na neki drugi program , nisam zbrojila 2+2 zašto je ona gledala stol...i zašto je bila tužna za večerom s Ibrom...normalno , kad živim u društvu u kojem je taj isti prisutan bez čuđenja....tek kad je poslije Valida izjavila da ona to Hayir imat u svojoj kući,da ona voli ona srebrne poslužavnike i lotos-cvijet sjedenje....onda mi se upalila lampica i za Haticino čuđenje.....eto zašto ne valja prebacivat program :rofl ..ja jadna mislila da se HAtice uvrijedila što je Ibro izabrao stol bez nje :rofl

Hurem za stolom ( a i negdje drugdje ) samo jede, jede, jede rolleyes:...Suljo joj na travi guguče neku pjesmicu...a ona žvače li ga žvače...ne priustaje žvakat...
on priča o Vili, kosi..sutonu...recitira onim svojim dubokim glasom....a samo vidiš njenu razrogačenu facu i bradu koja skače gore , dolje....
...
NJušim novi par za spajanje....Cuker aaaaaa i gospa Daje!!..štajaznam, nekako su se počeli svi pospajavat, pa reko..što bi njih dvoje bili iznimka..baš su mi nak cakani ....
... ... Hvala ti sto si tu... post ti je LOL cijeli.

Cuker i Daje... zgodan par!

Quote:
freelanderr kaže: Pogledaj post
Novi Muste :flop Mrzim promjene u serijama :rolleyes
I meni je bzvz, onaj drugi je bio pravi slatkis, a nema ga vise...

Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ma...wo3_r1_250.gif
no comment :no

ajde joj se probaj zamjerit ?:rofl
Ajme majcice!! Do suza si me dovela, gdje ovo iskopa?!

Quote:
Askić kaže: Pogledaj post
haha, predobar gif :rofl :cerek
A ima ih još puno..
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ma...4k5wo3_250.gif ...

Kako je tu žena mršava.. :eek (to su najnoviji gifovi iz jednog fotošutinga).
Iako je slika malcice izduzena, Meryem izgleda stvarno dobro. Ovo je najbolje sto sam dosad vidjela od nje. I haljina joj lijepo stoji. Gledala sam neke slicice iz 6./7. mjeseca, nije mi djelovala mrsavije, ako se uspjela 'utanjiti' za tako kratko vrijeme - svaka cast!

Quote:
Bijela maca kaže: Pogledaj post
Imam dojam da u svakoj drugoj epizodi Hurem rađa...: )
Osobno mi Hurem ide fakat na živce, a i nije mi baš lijepa...
Glumica koja glumi Mahidervan mi je preljepa i iako ovdje nije baš dobar lik, malo mi ju je čak i žao...
Sulejman je simpa, ali isto previše su ga napravili ko neku dobricu....:rolleyes
Definitivno najzanimljiviji i najbolji su mi Hatidže i Ibrahim...:cerek , Jučerašnja epizoda je bila pre pre dobra, baš mi je drago zbog njih...: )
Toliko se trude prikazati ga dobricom da to na trenutke postaje smijesno. Sve se bojim da je real-Suli bio tako dobrocudan, kao i bilo koji drugi vojskovodja.
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline