Pogledaj jedan post
Old 04.03.2004., 19:40   #15
Re: Re: Vaši porođaji

Quote:
Blueberry kaže:
Iz osobnog iskustva: ne vjeruj drugima koji pričaju o svojim porodima, mene je moja prva susjeda (kao fina poznanica) pokušala utješiti horor pričama sa svog poroda dok joj ja nisam zalupila vrata pred nosom (e, neš ti mene!)

Drugo: to što je liječnik prisutan na porodu je SUPER URNEBESNA stvar, mislim da se već zbog ovoga ne mora brinuti. Jer, u većini poroda, liječnika nema niti blizu. On će joj ipak moći pomoći, a i sestre će se bolje ponašati - ipak imaju neki zort.

Treće: Ponesi joj za poslije poroda vode (jer bit će jaako žedna) i kompot od šljiva (to je meni bilo super, nikad ne znaš kako će izgledati prvi odlazak na WC, jel???) a i nešto za klopu jer u mnogim bolnicama klopa nije dostatna a i zna biti "krasnih" kombinacija, tipa pašteta i kruh (to su meni ponudili, ali ja među stvarima imala SENDVIČ, pa sam ih zeznula).

Četvrto i najvažnije: što god se na porodu desilo (a u najvećem broju slučajeva sve protekne odlično i brzo, bez komplikacija; šogor mi je ginekolog, ovo nije floskula) sve zaboraviš kad ti daju tvoje čedo u ruke. Sve nestane, kad prvi put taj mali zavežljajčić osjetiš na svom srcu. Sve je ostalo potpuno nevažno.

U svakom slučaju SEKI PUUNO HRABROSTI i sve će biti dobro!!!

Super, nemam ništa dodati osim naravno puno sreće tvojo sestrici
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline