Pogledaj jedan post
Old 03.07.2006., 09:36   #2
Nemam pojma za taj lijek...Uglavnom i ja sam pio zyprexu i sve kaj si nabrojao..Ajd ja sam dobio 30 kg..Ali to nije sve!!zyprexa je isto recimo novija,,,Ja sam dobio i povišeni šećer..I morali su mi ju prekinuti zbog toga..Uglavnom nekoliko stotina tisuća ljudi se tužaka po svijetu zbog Zyprexe..mislim je ona ok..Ali SJEBE SVE KAJ SE DA U ORGANIZMU.(npr povišene jetrene probe).Ako se baš mora onda ok,,,ali ako ne bolje NE!!Uglavnom pročitaj si malo o tome Zeldoxu na netu...sigurno i s njim već ima problema...Naime na Rebru ti se experimentalno daju neke dugotrajne inekcije Zyprexe i plača se pacijentu oko 4000 Kn mjesećno za uzimanje...Eto i tako recimo stariji lijek je isto jooš uvijek u experimentalnoj fazi...Eto samo ti želim napomenuti da budeš oprezan s novim lijekovima,jer se puno toga zataškava il laže.....
No ja uglavnom vrlo loše reagiram na psihofarmatike!!!Pa ja baš i nisam mjerilo!!Kod mene su uvijek u večini nuspojave izraženije nego sama poboljšanja....
Rispolept ...kod mene je izazvao nemogućnost ejakulacije...
Leponex...mućninu i povraćanje....
Zyprexa...je ok samo je velika mogućnost od debljanja i dobivanja dijabetesa.....
Ne znam je li bolje da se baviš time ili ne ako baš moraš piti...
Sve u svemu vagni koje je manje zlo....
Drž se ..pozdrav....
confusion69 is offline