Pogledaj jedan post
Old 27.07.2013., 17:33   #58
Quote:
more kaže: Pogledaj post
E da je tebi biti na tripu,ti si vjerovatno jedan od onih koji priča književno a da ga okreneš naopako nebi ispalo ništa osim opomene za neplačeni kredit.
za tvoju informaciju ja pričam i pišem književni maternji jezik.ako nisi primjetia kod starijih južnih građana i nema razlike ć i č ili je naopako.

ja pišem o kupovini nekretnina na jadranu za ljude koji imaju gotovinu od 100000 eura i naviše.Šta vi mislite da je ljudima lako kad imaju na računu 1 mil eura i naviše. pa satraju se obilazeči banke oročavajući lovu pazeći da u nijednoj banci nemaju svotu preko osiguranog limita.
a šta misliš kako je bilo Rusima koji su imali lovu u Cipru.bili im bilo pametnije da su imali vilu u Opatiji ili knjižicu di im piše imali ste 1 mil eura
ja mislim da ima još ovdje nekih koji se sječaju krize 1973,1983,1991
a šta je s inflacijom

Dirljiva je briga za moje imovinsko stanje. Imam i više nego mi treba, hvala na pitanju.

Kada potežeš banke. Staviti u jednu ili 10 različitih banaka je jednako glupa solucija, to nije dobra diverzifikacija.
Za Ruse se ne bojim.
http://www.zerohedge.com/news/2013-0...ir-cash-cyprus
http://www.zerohedge.com/news/2013-0...hree-year-high

Nevjerojatno igrom sudbine i sreće, rekordno izvlačenje novca mjesec dana prije kolapsa. Čak i za vrijeme "bank holiday" uspjeli su naći načina za izvući novac van. Nastradao je običan narod i malo veće štediše.

Svaka od tih kriza je prošla, tako će i ova koja dolazi. Svaka od njih je bila različita, nemoguće se pripremiti za novu gledajući u prethodnu.

Cijeli sistem je namješten da nema sigurnog ulaganja, previše je faktora koji uništavaju realnu vrijednost. Inflacija je vječni problem. Sljedeća kriza ovisi o prekidu trenutne pat pozicije u kojoj se nalaze FED, BOJ i Kina. No, nije tema o tome.

On topic

Tko ima mogućnosti i želje neka kupuje, ali je i odgovoran za sve posljedice.
Bolje u Dublinu kupiti stan, barem imaju dobro pivo
__________________
Tamburu mi prod’o Cigan slatkorečiv i prefrigan...
BozaPub is offline  
Odgovori s citatom