Pogledaj jedan post
Old 24.12.2015., 01:16   #43
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Sumnjam. Ta mogućnost sigurno otpada. Novac mi, istina, treba, kako bih preživio, ali nisam toliki pak materijalist da bih izdao nekoga zbog pišljivih para. Taj film kod mene sigurno nećeš gledati.



Ovo bi čak mogla biti istina, ali ne znam na što se misli.


BTW. kao dodatno svjedočanstvo o opsjednutosti demonom, pogodio je čak i moju upalu zuba. Označio je mjesto gdje će se upala dogoditi. I dogodila se, godinu ili dvije kasnije, zbog čega sam izbacio na litre gnoja iz mjesta gdje se dogodila. To očigledno nije predvidio on, već ta crna utvara, koja ga je navodno proganjala. Ima još niz detalja koje bih vam mogao ispričati glede njega, jer je nevjerojatno, što mu se sve događalo, ali ipak ću se samo zadržati na onome najbitnijemu. Tek poslije njegove smrti, počeo sam kužiti neke stvari, pogotovo one koje su mi se počele događati, nakon toga.
gledaj ja ti imam problema sa Luciferom,da bio sam i opsjednut,djelomicno ne kao u filmovima,vise onako moja volja ali me zeznuoa bio je on,sada sam jaci ali ja sam nesto drugo tako da nisam kao ti ,malo sam jaci recimo


dakle shvati jednu stvar,demoni nisu najjaca stvorenja,to prvio,drugo svakid emons e moze pobijediti tama je poput mraka u sobi,kada dođe svijetlo tama bjezi kuzis,samo je pitanje o pruzanju otpora,kuzis
neznam sto "prodana dusa" za tebe znaci,ali moze znaciti id a te demon vodi na krivi put,da se time opterecujes i da ti to nije netko tvoj rekao nego demon jer je znao kako ce to na tebe djelovati,kuzis oni shvacaju puno stvari ,a i ti bi da zivis par tisuca godina a ne samo toliko malo,kuzis

ne zamarajs e rpevise sto je netko rekao da jesi,time djeluje na tebe,svi su envaznio jer svi su smrtnici,kuzis,vazno je samo ono sto ti radis akoc es se previse brinuti sto drugi su ti rekli msile o tebi bices njihov rob misli,a to nijem dobro,bori se protiv toga

koga briga sto je neka budalatina rekla,tako razmisljaj,neka ti bude vazno da se spasis i da slusas Boga,sve ostalo je pisaka na neki nacin kuzis,pij cistu vodu ili pisaku svojim Umom na tebi je,a to sto ti je taj rekao je pisaka,dakle njegovo msiljenje,skoro pa nevazno
Iknar is offline  
Odgovori s citatom