Pogledaj jedan post
Old 05.08.2017., 16:03   #25
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Svi moji PMSovi kad se zbroje (iako su, istini za volju, bili kamilica u usporedbi s ovim što čitam na temi) su bili ko zrnce prašine pored menopauze
Mene je sad nedavno po prvi put u životu gricnula perimenopauza. Onako, valjda samo da mi pokaže što me čeka. Netko je ne osjeti uopće, netko se s njom zeza godinicu-dvije prije samog klimaksa, a nekoga zna mučiti i po desetak godina prije. Izgleda da sam jedan od sretnika. Kad me već pms nije mučio pa da nadoknadimo.
Boktneće, suludo nešto. Agresivna sam bila preko svake mjere. Na poznate, nepoznate, ljude na televiziji. Grozno nešto. Golemu energiju sam trošila da to obuzdam. Nakon toga sam imala maestralne grižnje savjesti. I tako sto puta u danu. Nisam bila cendrava, samo agresivna i ispričavajuća.
Također, termoregulacija. Bokteneće. Ja sam osoba kojoj nikada nikada nikada nije bilo vruće. Sad mi je znalo biti. Naravno, kako nemam iskustva s bivanjem kuhanom i znojenjem i koješta - izludilo me skroz. Ono, vruće mi je. Meni. Kako, jebote? Kako? Fuj, znoj! Pa mi je i koža popizdila na njega jer ni ona nije navikla da se nešto znoji. Više sam zmija tip.
Nakupljanje vode i bol u grudima uopće neću spominjati.
Čim su mi se hormoni poravnali, sve se smirilo. Ali prvi put sam osjetila baš za zbilja što oni mogu i koliko nas mogu ujebati.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom