Pogledaj jedan post
Old 08.11.2017., 17:26   #114
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
istina, nisu svi opterećeni, a ona je očito jedna od tih neopterećenih ljudi koja živi super a ni ne zna da živi...nego sanja baba kaj bi rada. naravno, ona ima pravo na to, ali iz pogleda realnog čovjeka( ima li na forumu takvih?) njeni problemi su smiješni. ok, njeni problemi se njoj čine najstrašnijima ali ponavljam realnom čovjeku koji se bori za danas to je tužno kakvim se glupostima odrasli ljudi bave.i zato baš kaj očito žena nije opterećena poslom, djecom, vrtićem, bolestima, kreditima,...smišlja kak je nesretna.

isto sam i napisala autoru. ona je po mome nezrela i s manjkom iskustva, a on nek nađe sebi ženu sličnijih svjetonazora i stvar riješena. čemu drame. ona ( valjda je većini jasno) želi rastavu a ovo kao fol mora razmisliti je priča za njega.

ali, ako ipak ostanu zajedno, nek ostanu. opet super, ako je njima dobro.
Ne ljuti se, ali malo previše gledaš Svijet kroz svoje naočale. Kakve veze ima što ju točno čini nesretnom? Sada. Nije sretna nekoliko godina i legitimno želi o tome razmisliti i po mogućnosti nešto učiniti da više ne bude tako. To što bi ti, ja, itko, možda bila sretna s takvim mužem, a uz riješene sve moguće egzistencijalne probleme, njoj baš ništa ne znači! Mogu razumjeti koliko je grozan osjećaj nezadovoljstva godinama, dan za danom, ma što to točno nekome nedostajalo. Kao život u kavezu iz kojega tek naslućuješ da izvan njega uopće ne mora biti tako.
Da se razumijemo, napisala sam već, nema tu krivice nikoga, ali svejedno stvari ne funkcioniraju. Nekako jako sumnjam da i hoće ikada u toj kombinaciji, a imaju Dar božji da ih ništa realno osobito ne veže i sputava.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom