Pogledaj jedan post
Old 24.08.2011., 18:28   #1173
Odbrojavanje posljednjih tjedana


9 dana – ozbiljno drhtanje (klimanje, ljuljanje; potresanje)
4,5 dana – statička nagnutost u lijevo
2,5 – 3 dana – progresija (i nagnutost u desno)
3 dana – mrak
6 dana – Sunce izlazi na zapadu
18 dana – usporavanja rotacije
5,9 – 6 dana – rotacije nema
pomicanje Zemljine osi


Eto, tako piše na ovoj stranici:

http://www.planetxelenin.com/odbrojavanje


A sad moje mišljenje. Nakon pomnog proučavanja, "i tamo i vamo", kako kažu, mišljenja sam da će taj datum 26. 09. proći kao i današnji. A onda će pristići objašnjenja sa jubita da se to nama priviđa i da smo zapravo u proteklim mjesecima gledali sav taj loš utjecaj Elenina (globalna kriza, uhićenje Gadafija, potrese, vulkane i sl), ali to će ionako pasti u vodu 18 dana prije. Ako taj Elenin ne napravi nikakvu štetu desetak dana prije poravnanja, neće ni za vrijeme poravnanja. Drugo, kad prođe i 21. 12. 2012. onda će nas i zeta talk i njeni samo njoj čujni i vidljivi Kasiopejci će nas prosvijetliti da smo ušli u višu sferu svijesti i energije, alida mi to ne primjećujemo. Ukoliko se Bandić i Kerum transformiraju u nešto tipa majke Tereze, onda ću i povjerovati u to.


Ah, da ne zaboravim! Prošlu noć sam spavao vani u ugledao NLO. Snimio sam ga i evo ga:

http://www.youtube.com/watch?v=9nYAF2yh5vk

I oda su sletjeli u moje dvorište i sad sve vidim - čitavu budućnost. Vanzemaljac Mikurakouko iz najudaljenijeg zviježđa Kukulakopol mi je šapnuo da će se sve zbiti 14. 06. 2034. godine, ujutro u 8,00 po srednjeameričkom vremenu, kad će nervno puknuti američki predsjednik zato što će ga žena prevariti sa prvim potpredsjednikom, te će u naletu bijesa okinuti sve one šifre koje ima u kuferu. I tad će se zbiti kraj. THE END! Ja sam ovom vanzemljanu povjerovao jer je imao vrlo zabrinuto lice. Rekao mi je da upozorim Zemljane i dodao da Zeta Talk i ini zlogukli proroci "trkeljaju same gluposti". Eto, upravo tako se izrazio.

Evo, to vam je taj vanzemljani Mikurakouko

Pucko300 is offline