Pogledaj jedan post
Old 29.09.2006., 09:09   #133
Quote:
baja kaže:
baš sam ja vas očeve htjela pitati, kao mama skoro dvogodišnje mišice, kakva je to magija s tatama i princezama? ja sam još uvijek kraljica majka, neophodna u svim ključnim srećama, tugama... ali gledam kako iz dana u dan mišica i tata stvaraju neki specijalni "link" koji čak nema veze s podmićivanjem (skrivene extra porcije čokolade koje mama daje u određenim dozama, premalim za tatin ukus... i tome slično).
dakle tate, što vas očarava kod princeza, više nego kod prinčeva?
Potpisujem moj mali anđeo ima tri godine i luda je za tatom, kad ju idem oblačiti viče "taaaata ćeee!" A šta reći na to, pustiti tatu da to obavi. Moram reći da sam ponekad i ljubomorna jer kad je sve u redu ne odvaja se od tate, imaju neke svoje fore i neke svoje igre.
I što me jako ljuti mota ga oko malog prsta, nakrivi svoju malu glavicu punu kovrča uperi prstom i slatkim glasićem kaže "Tata..ja bih ono..." I tata se diže i dodaje svojoj mazi što je zatražila, obično su to figure koje mama skuplja godinama.
Ali isto tako kad je bolesna viče samo mama, mama ju nosa cijelu noć, stavlja joj obloge, pjeva joj, tada tjera tatu...najčešće rečenicom "Mama će mi pomoći da pozdravim (ozdravim) ti to ne znaš!"
__________________
Nekada davno htjela sam odrasti...
sad samo žalim što sam poželjela
neznalicaXXL is offline  
Odgovori s citatom