Pogledaj jedan post
Old 10.02.2011., 19:49   #245
Quote:
nika00 kaže: Pogledaj post
ja znam da vi svi jako volite svoje životinje, i zahvalna sam na pravilniku o vožnji životinja, ali danas sam se vozila autotransovim autobusom za Zgb iz jednog manjeg grada u Istri..put traje 5h, a iza mene je sjedila gospođa s velikim crnim bokserom..imao je lanac ali joj se nekoliko puta otrgnuo i šetao po busu..ja sam umrla od straha,jer se inače strašno bojim životinja, a da ne pričam o plinovima..jedva sam izdržala do ZGb, a kad sam izašla iz busa "ostavila sam doručak" na peronu.. nikad više busom!!! ostavljam dojmove na forumu, a sad se idem žaliti upravi!

ova priča nije za vjerovati, i to više elemenata u njoj (lanac/otrgnuo/šetao po busu/umiranje od straha/plinovi/). Vjerujem da je već na sve odgovoreno, ali ne mogu se suzdržati da ne odgovorim na ovaj: dakle kako ljudi znaju smrdjeti, to mi je glavni horror u javnom prevozu!!! Ako je meni ikad došlo da to je bilo na LJUDE a ne na životinje! Da netko vozi busom tvora koji se stalno nečega panično plaši bilo bi mi lakše. Bar bih mogla naglas reći: "Vaš tvor smrdi", ovako to zbog pristojnosti nesmijem.
Kad se sjetim jutarnih tramvaja... ma ne, neću.

Kada bi ulazak u bus i druga vozila javnog prevoza zabranjivali ljudima koji smrde, reže, laju, grizu i trgaju se s lanca bilo bi nam svima lakše!
Tazika is offline  
Odgovori s citatom