Pogledaj jedan post
Old 16.04.2013., 14:14   #212
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Ali ako ti dijete koje je inace veselo, otvoreno, koje je do tada s veseljem islo u skolu, odjednom se pokunji, odjednom vise ne ide u skolu radosno, a nisu u pitanju ocjene, onda mi je normalno da se svaki dobar roditelj zapita sto se dogadja. Prihvacam ja i vrijeme prilagodbe na novu uciteljicu, ali i to s vremenom vise ne moze biti jedino objasnjenje.
evo shtefy je pogodila bit svega i napisala to bolje nego ja.
a sta se tice ocjena,one nisu u pitanju, prije je imala i pokoju cetvorku, sad kod ove uciteljice ima sve petice. ocjene u svemu ovome nisu uopce bitne...kad vidim da se dijete trudi boli me uvo za ocjene...

Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Nitko u ovoj situaciji nije ni spomenuo znanje učenika, eto koliko je roditeljima to bitno
ne, nije mi bitno znanje koje ti budalastine mozes napisat.


znanje ucenka nakon dva mjeseca to je malo tesko procjenit u tako kratkom roku...mogu ti samo reci kao sto sam vec napisala a valjda i to govori nesto o buducem znanju ucenika, domaci rad nema apsolutno nikakvog kontinuiteta. To je isto stvar za koju ne mozete reci da se radi o krivoj procjeni ili sl. znaci 2 dana im ne daje apsolutno nista za domaci a onda za jedan dan toliko da jedva stignu napisati...nedavno su radili jedan projekt, i to sam vec napisala, namucili su se za taj projekt. pitala sam malu jesu li razgovarali o tome na satu. rekla je da nisu i da je to uciteljica samo poljepila na zid
kakvo ce znanje prenijeti ova uciteljica na njih jos ne mogu procjeniti...


stekla sam dojam da su joj blazi kriteriji nego ovoj prije uciteljici ali raspored tih kontrolnih i ispitivanja teska konfuzija

primjer od jucer-imali su 4 sata. prvi sat tjelesni - ajde bar su ga imali. onda su pisali najavljeni kontrolni iz matematike, iza toga ih je odmah pitala napamet pjesmicu iz hrvatskog za ocjenu. pitala je svih jer ih je manje od 20 u razredu, iza toga im je dala nenajavljeni kontrolni iz hrvatskog za ocjenu-razumijevanje teksta i zadnji sat ih je pitala za ocjenu -opet svih- pjesmicu iz glazbenog...znaci u 4 sata 2 ispitivanja i dva kontolna.....ma ovo bi i meni bilo stresno

Zadnje uređivanje mandolina2013 : 16.04.2013. at 14:24.
mandolina2013 is offline  
Odgovori s citatom