Pogledaj jedan post
Old 16.04.2013., 15:59   #217
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Vidim da si nezadovoljna odnosom učiteljice prema djeci, vama, poštivanjem zakona i birokracije-ne vidim da si spomenula znanje. (Jesam li što preskočila?)

Naravno, svi ćemo se složiti da dobar učitelj mora imati dobar odnos, dobre metode ne samo zato da bi dijete išlo kući pjevajući, nego i da bi naučilo nešto u toj školi.

Ono što mene zanima kao ipak, profesonalca, jesu rezultati, učinkovitost rada.
Što misliš jesu li ovakve metode rezultirale većim znanjem u odnosu na prijašnji rad? (Da, to se dade itekako mjeriti-tomu služe ocjene).
Koja učiteljica je uspjela djecu više naučiti?

Drugo pitanje, što misliš, jesu li petice tvog djeteta poklonjene ili zaslužene? Po tvom sudu. (Sigurno ga imaš jer svaki roditelj razmišlja je li mu dijete pravedno ocijenjeno...doduše, samo kad je ocjena niža, no roditelji na ovoj temi nisu takvi)

I savjete si dobila, od mene nekoliko, da razgovarate, da tražite drugi termin informacija itd. Ukoliko si tražila savjet kako riješiti situaciju u korist djeteta.
a ja ti opet ponavljam da je ovo prekratki rok da bi procjenila rezultate rada.
ali slazem se sa ovim boldanim gore..

a za ovo pitanje vezano za petice jesu li poklonjene il ne, i da li je pokoja petica trebala bit cetvorka , to ti isto ne bih znala odgovorit jer nam nova uciteljica nije dala na uvid niti jedan kontrolni do sada. ...
mala za svaki kontrolni kaze-bilo je prelagano
mandolina2013 is offline  
Odgovori s citatom