Tema: Asi (vol.1)
Pogledaj jedan post
Old 13.03.2011., 17:15   #9769
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Da, Melek je najveća opasnost sama za sebe, koju iz sadašnjeg sljepila može trgnuti SAMO Demir i to na onaj način kako sam napisala: crno na bijelo dokazati joj da je Ali đubre na kvadrat. Jer, ona bez toga Demiru ni nikom drugom NE vjeruje, nažalost.

Dokaz crno na bijelo bi imao učinka jer bi se uvjerila em da je Ali gad koji je smjestio prljavu igru njenom bratu, em da laže i mulja da mu je stalo do nje, a ustvari je koristi tek kao novo sredstvo osvete jer mu je povrijeđen bolesni ego.
Bold 1. Neshvatljivo mi je zašto ne vjeruje svom bratu. Ona bi trebala znati kakav je Demir, tj. da ne bi nikoga optužio bez razloga. Koliko god da je zaljubljena, ovo joj je moralo doprijet do mozga

Bold 2. Meni ne treba nitko dati dokaz crno na bijelu da bi ja povjerovala svom bratu. Sama sumnja da mu netko želi nauditi- ja odmah "vadim kandže van"
Iimam brata, jako smo vezani. Kad nas netko gleda ispadamo ko pas i mačka jer se stalno svađamo. Al kad je jedno ili drugo u opasnosti, tu odmah bez razmišljanja ide obrana

Za to nepovjerenje u Demira, ne mogu joj naći opravdanje
duchessa is offline