Pogledaj jedan post
Old 27.10.2008., 17:04   #3
Quote:
vilenica kaže: Pogledaj post
ako sam te dobro razumjela, ti si na nesto strasno ljuta, bijesna, ali ne znas na sto. to je nesto u tvom zivotu sto guras pod tepih, sto ne zelis vidjeti. ne zelis si priznati sta je to

bila sam u takvom stanju (ako sam se dobro prepoznala u tvom opisu) i trajalo mi je oko 2 mjeseca s tim groznim ispadima bijesa. uz psihoterapiju sam uspjela shvatiti o cemu se radi. kad sam uspila shvatiti, kad sam uspjela osvijestiti snagu svog bijesa i na sta je usmjeren, slijedila je duga faza mijenjanja odnosa s ljudima s kojima sam bila nezadovoljna, koji su izazvali taj bijes

razmisljaj malo o svom braku, odnosu s roditeljima, prijateljima- tu ti se negdje krije uzrok tvog bijesa. npr mislis da ti je neka cura jako dobra frendica, a ne vidis da te ona stalno gazi (banalan primjer). bijes je jako koristan osjecaj ako smo ga u stanju iskoristiti. tjera te da poboljsas zivot
Velika ti velika hvala Ni sama ne možeš slutiti koliko si mi pomogla! Da ja sam to nazivala, osjećala nervozom, a to je zapravo bijes. Budući da je nedavno počeo, nije mi bilo teško odgonetnuti zašto je počeo.

Moja svekrva! Ne živimo zajedno, ali ju posjećujemo bar jednom tjedno. Pri svakoj posjeti mješa se u moj život, suptilno me kritizira , čak i moju kčer, svoju unuku. Ja jednostavno u takvim slučajevima ostajem nijema, paralizirana, zbog poštovanja spram nje. U sebi sam zamjerala i mužu što me ne "brani". Danas sam porazgovarala s njim. On kaže da su to banalne stvari koje nemaju utjecaj na naš život. I u pravu je, ali mene ipak bole.

Znam da će toga biti još. Suprostaviti joj se ne mou zbog svoje "mlake" osobnosti. I na sebe sam bijesna zbog toga.
Zolta is offline  
Odgovori s citatom