Pogledaj jedan post
Old 21.01.2009., 17:39   #4644
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
2 Ivanica, Blaise, 5Ivy - mama mi je samozatajni i mirni tip koji izbjegava konflikte. To je sve bilo kul i u redu dok ju nije čopio rak dojke prije mjesec-2, tim više što ima potrebu obaviti sve sama (dižemo joj nalaze i sl., ali to je uglavnom to, jednostavno ima potrebu sama konzultirati se s liječnicima). Sada prima kemoterapiju i ima često niske leukocite. Stalno ju gnjavim da nešto jede i kuham samo ono što voli, samo da si nabilda imunitet. I onda ide kod doktora kojima ništa ne znači dogovoren termin i visi po čekaonicama krcatim ljudima koji su u momentalnim trendovima prehlada i plućnih upala. Ne znam kako, ali morat ću ju nagovoriti za neki kompromis jer me užasava ovo njeno izlaganje svim i svačim.
Posebno me ljuti što ona mora reći liječnici da joj dade uputnicu za kemoterapiju zaboga, tko je tu liječnik? Prvi put umalo zbog te tuke nije mogla primiti kemoterapiju. Sigurno joj ona nije prvi pacijent sa ovom dijagnozom i nije mi jasno koji im je klinac. Ima dosta takvih primjera iz zadnjih par mjeseci... nevjerojatno je kakvi se fušeri i šarlatani danas nazivaju liječnicima
Evo jedan prijedlog iz našeg iskustva. Moj dundo je za života primio 9 ciklusa kemoterapija. Prvo monoterapije, a zatim kombinirane.
Svo to vrijeme je pio kapsule Immunomax AHCC i Nativni propolis.
Krvna slika nikad nije bila van normale, u nijednom dijelu, pa tako i kod leukocita. Neka i drugi napišu ako imaju sličnih iskustava, pa možete probati.
Immunomax košta 180kn kutija, ali za teške bolesnike ona je dostatna za 1 dan. aime od 20 kapsula, dnevno se podijeljeno u 3 doze pije po 6 kapsula, dakle 18 komada. Nativni propolis bar 2x2 dnevno.
Gljive shiitake i maitake u kapsulama Immunomax AHCC dokazano smanjuju ili usporavaju rast metastaza, na način da potiču proizvodnju T stanica i leukocita.
Nativni propolis je snažan antioksidans i vrlo dobar imunostimulans.
Eto, razmislite.
Pozdrav i sretno, piši kako se situacija razvija
cromaidenfreak is offline