Pogledaj jedan post
Old 30.10.2010., 20:05   #14
Quote:
Komar22 kaže: Pogledaj post
Onaj tko kaže da Ledger nije dobro odglumil Joker, bolje da se ostavi gledanja filmova.
Tako je

To je jedna od najbolje odglumljenih uloga u filmskoj istoriji. Svaka mu cast, jos jednom.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post


Nekoliko zanimljivih koncept/fake postera dok se treći dio trebao zvati Gotham City - ne izgledaju loše (a i ime je bilo bolje)
Ma naziv/naslov filma je manje vazan, meni je to u drugom planu jer mi je bitnije da film bude dobar a kako ce se zvati manje mi je bitno.

Bas gledam ove negativce i razmisljam da ovaj treci deo nikako ne bi trebao biti zadnji jer ima toliko negativaca koji je steta ne prikazati.
Isto kao sto su oni stariji filmovi o Betmenu imali 4-5 delova tako bi i ovi novi trebali imati 4 ili 5 (bolje 5 ) delova/nastakva.
A nekako mislim da je i stvar marketinga u pitanju te zato kazu da je treci deo zadnji a da ce par godina kasnije snimiti nastavak.

-

Ja prosto ne mogu da se odlucim kojeg bi negativca najvise voleo da vidim u trecem delu pa pitanje za sve - Kojeg bi negativca najvise voleli da vidite u ovom filmu ?

Catwoman mozda, ili ona Joker girl (ne znam puno o njoj) ?

Potvrdjeno je da Pingvin nece biti kao ni onaj Ledeni sto ga je Arni glumio ranije. A steta meni je taj lik Ledeni zanimljiv i bas bi voleo da vidim kako bi on bio prikazan.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom