Pogledaj jedan post
Old 20.08.2010., 17:07   #1
Aplikacije - preporuke, iskustva, potražnja, problemi...

EDIT (assassin): Otvorena je nova tema u podforumu Aplikacije. Prije postanja, molim vas da pročitate pravila

Koje su vam najkorisnije, najomiljenije, najzabavnije aplikacije za googleov operatvni sustav - Android? Poželjno navesti ukratko ćemu služe.

Ja na Desireu:
Astro file menager - file explorer (samo ime govori)
BatteryTime Lite - Informacije o bateriji
Drinks Recipes - Preko 8,500 koktela (sa opisom kako se pripremaju), ništa posebno
Find Difference - Pronađi razliku igrica
Goggles - U razvoju aplikacija, više za zabavu. Ukratko: uslikate nešto (npr. coca cola logo na boci) i prepozna šta je na slici te nađe na internetu
Google Sky Map - za gledanje zvijezda u stvarnom vremenu, odlična aplikacija
gStrings - odličan štimer za gitaru
MobileVOIP - Voip aplikacija za android, preporučena od Voip Discounta
NetCounter - mjeri količinu prometa, posebno za wi-fi, posebno za mobile internet
RealCalc - napredniji kalkulator (tipa onih velikih u trgovinama šta ima)
TaskKiller - gasi aplikaciju jednim klikom
Vonage - aplikacija za facebook chat i mogučnost poziva preko facebooka (nisam isprobao)
antivirus - antivirus, i ako netko može pojasnit, ako znate tu aplikaciju, jer piše da ako netko npr. ukrade mobitel, da se preko toga može nači lokacija, ali nisam isprobao.
Evernote - mnogi ju hvale, aplikacija za bilješke (text, audio, slika). Jučer sam ju skinuio tako da nemogu puno reči. Jel netko zna šta se desi ako napravim bilješku dok nisam na internetu? (dali se ona uploada kad se spojim na net ili?)

__________________
Let me google that for you: http://lmgtfy.com/

Zadnje uređivanje assassin : 13.12.2017. at 11:18.
idesmiki is offline