Pogledaj jedan post
Old 18.01.2003., 21:51   #8
Solaris.

Quote:
vidi li se elektromagnetsko zračenje? ne, ali ipak postoji...
A vjerujemo da postoji, jer je dokazivo. Jeli homeopatija dokaziva? I to statisticki? Vjerovatno jeste. No, moramo ici dalje. Znanstveno istrazivati ideje i principe homeopatije. Osobno se slazem sa idejom negativne povratne sprege. Jer tako funkcionira organizam.

Quote:
zašto "znanstvenici" odbacuju homeopatiju i slične sustave liječenja?
zato što se boje da ako je homeopatija točna, da bi onda sve ono u što su vjerovali palo u vodu.
Mozda, no to su samo pretpostavke. Mene jedino zacudjuje ideja o razrjednju. To me fakat zbunjuje. I u svezi toga, volio bih imati nekakvu studiju koja bi se orjentirala na taj vid homeopatije.

Quote:
Još da spomenem da je Hahnemman, začetnik homeopatije uspješno liječio ljude od kolere homeopatijom
Od lijecnika koji se bave homeopatijom, cuo sam da homeopatija ne moze u nikojem slucaju biti supstitucija antibioticima. I to isto tako itekako ima smisla. A ova izjava je po mom misljenju, vrlo upitna. btw, sto znaci uspjesno?

Quote:
PS. nje mi jasno kako misliš strukture koje profitiraju iz toga ????!!!!!
pa homeopatija je toliko jeftin način liječenja, da stvarno ne znam tko bi mogao profitirati
Netko je spomenuo da skola homeopatije kosta opake cifre. Stvara se trziste oko licenci i tome slicno. I to su ljudi koji profitiraju iz cijele price. To sto ti vjerujes u homeopatiju, tvoje je pravo. No farmaceutska industrija ogroman dio para izvuce iz ekipe na raznim oblicima placeba. Jer je i sam placebo vrlo jaka stvar.
illegale is offline  
Odgovori s citatom