Pogledaj jedan post
Old 04.04.2016., 17:12   #88
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Obožavam vas ljevičare, neprijatelja nema, ok nema ih na vratima ali ne znači da nisu iza ugla...
Mislim zanimljivo je kako za vas nakon 1990-tih i osamostaljenja hrvatske nestaje svaka mogućnost bilo kakve ugroze hrvatske, kao da živite u la la landu
Mi danas u hr zemlji imamo zapravo težih problema nego ranije a ne obračunavamo se s njima nego ih ignoriramo.

a imaš li suvisli odgovor na uvodno pitanje kojom je otvorena tema?


Quote:
TheJudgement kaže: Pogledaj post
Ali HDZ se pod Karamarkom opet pretvorio u domoljubni pokret dostojan HDZ-a devedesetih
može nabrojati bar 5 točaka koje označavaju (HDZ-ovo)domoljublje
ne tražim da budu u rangu domoljublja 90-tih jer taj dio domoljublja 90-tih nije ekskluzivno pravo HDZ-a

Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Nema samo jedna strana pravo na hrvatsvo, ali teško je vjerovati da je drugoj strani stalo do hrvatstva kada postavlja ćirilične i talijanske ploče po hrvatskoj, demonizira i omalovažava domovinski rat itd.
Jbt pa mi smo unazad godinu u pol u samom vrhu vlasti imali čovjeka koji je s te pozicije dovodio u pitanje same temelje hrvatske državnosti. (šifra: Jović)
Ajde da vidim nekoga iz ovalnog ureda koji će dovoditi u pitanje deklaraciju o nezavisnosti
jedna partije postavlja ćirilićne ploče koje druga partija - ozakonila
a talijanske ploče pa i još ploče drugih narodnosti su postavljane od kada su ti narodi na ovom tlu
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is online now  
Odgovori s citatom