Pogledaj jedan post
Old 07.12.2007., 17:24   #653
Quote:
cyryus kaže: Pogledaj post
da ne piše nigdje da sam bolestan, da istina bio sam jedno dulje vrijeme na bolovanju to je dosta bilo problematično dok se neke stvari nisu sanirale, najveća moja greška je ta, što je moj bivši sa kojim sam bio u vezi iz svojih razloga koje ne mogu dokučiti poslodavcu poslao moje papire iz kojih se vidjelo od čega bolujem, to je ono što me je uništilo oko mog zadnjeg posla.
da nitko ne kaze da ne smiješ raditi, ali postoji ono...saznanje da netko ima + nije lijepo i još vise da radis sa drugima koji su izrazito homofobi ....
da ne piše u radnoj bolest ili slično, ali ne osječam se dobro, inaće sam ono slabijeg zdravlja pa godišnje budem par puta na bolovanju, tesko je raditi i ići doktoru da ti otvara bolovanje, to treba i pravdati, postoje šifre pod kojima se vodi bolovanje, no sigurno da poslodavcu nije dobro da je radnik vise doma nego sto radi
no sigurno je da mnogi koji imaju koje zdravstvene probleme skrivaju i teze im je uspjeti nego zdravi
tako da mi nije jasno kad netko piše da se 10 godina ne mora vidjeti hiv,mislim neki znakovi smanjenog imuniteta se moraju vidjeti..valjda misle na 10 godina uz tablete?????????
maia is offline  
Odgovori s citatom