Pogledaj jedan post
Old 18.05.2010., 20:38   #2316
Quote:
amater1 kaže: Pogledaj post
Kad je vec o tome rijec, interesuje me tvoje misljenje o Caparolovim PU-Satin i PU-Gloss, pitam jer ih mogu nabaviti lakse nego Dulux?
Od Caparola osim temeljne, koristio sam i njihov završni lak ali nisam bio zadovoljan. Možda zato jer se baš potrefio žuti ton (laser na ton karti). Jer iako sam požutio temelj, nije bilo jarko žuto kao na ton karti.

Od boja Malerit, koji ne koristim više. I još nekih drugih, ali to je bilo u periodu 2005-te. Od ovoga što si naveo ništa, a da sam i jednom ne bih napisao ništa jer materijal trebaš probati u više situacija kako bi napisao dal je dobar ili ne.

Što bi bilo najpoštenije i najispravnije.

Kada nađeš formulu materijala u poslu, ne mijenjaš ako je krajnji rezultat zadovoljavajuć. Ali ono što ti mogu garantirati, je da će kroz koji mjesec biti drugačija situacija i da ćemo se puno, puno, više baviti raznim materijalima.

Koje će mi sami ustupiti proizvođači. Znači ne trebam izdvajati vlastita financijska sredstva, a prostora za isprobati hvala bogu imam.

Ima nova glet masa, gotove mase za pogletavanje knaufa, nekih novih boja i lakova i tako više manje.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom