Pogledaj jedan post
Old 02.08.2012., 15:15   #5900
Pozdrav svima, evo i mojih iskustva s ovo dosadnom bolesti...kod mene je ima u obitelji bas kao sto neke knjige kazu svako trece dijete u obitelji dobi psorisazu nasljeno...kod nas je ispalo da je zaista tako....ja sam isporobala sve zivo, od krema kremica, na vecinu mi se organizam brzo navikne i odbaci djelovanje, na neke sam alergicna, bila sma na ribicama cim su dosle u RH povuklo mi se sve ba cak mjesec dana itd....ono sta mi je preostalo su tablete metatreksat i mrtvo more...trenutno sam na tabletama koje pijem jednom tjedno 6 tabela + b vitamin u tableti...dal netko ima iskustva s njima??? dosta su agresivne i prepisuju se samo u teskim oblicima kad je tijelo 90% prekriveno psorijazom....u nedelju sam popila 4 turu tableta od 6 komada i vidim pomak iako mi se sad za ruznog vremena pogorsalo opet, ali se nakon dva dana opet pocela povlaciti sad sam u fazi njezno roze boje po rukama i tjelu, za noge ce izgleda trebati malo duze jer mi je na njima definitivno stanje najgore....

Nisam tip osobe kojoj je problem mazati se i to cinim stalno i zaista pazim da se nesiri, ali svaka pa i najmanja promjena vremena, stres, šok itd...meni bukne prosrijala ko luda...

Eto pa ako je netko bio na ovoj teriji neka javi svoja iskustva....

i jos nesto imate jako puno novih krema i terapija koje su izasle u nazat par mj. i upoznala sam dosta ljudi kojima su pomogle....za vise info se javite na pm, pa dam ime doktora kod kojeg sam ja....
__________________
Prvi dan snijega
Novi video

Zadnje uređivanje vuckici : 02.08.2012. at 15:32.
vuckici is offline  
Odgovori s citatom