Pogledaj jedan post
Old 27.05.2011., 15:53   #5151
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
mmz, hvala!



Quote:
ana55 kaže: Pogledaj post
dakle kolači iz Osmijeha, Brezovia- sitni kolači su bili prefini, domaći, a torta baš kao što sam tražila, fina i laaagana lagana i tako su je prekrasno napravili, baš kakvu sam sliku donijela.. cijela se pojela!
Mene su razocarali, kolace koje smo uzeli za probu su bili savrseni,puno vrsta,okusa, odlicni!
U petak dan prije vjencanja sam poslala mm i njegovog prijatelja da donesu kolace za doma i kutijice...
Kad sam vidjela doslo mi je da sjednem i placem, od 6 kutija kolaca,4 kutije su bile pite. Oni su nama dali kolicinu koju smo trazili ali kad smo mi krenuli slagat kutijice, morala sam stavljat po pola kile u svaku da bi na nesto licilo,svih onih divnih kiflica,breskvica,subarica i ostalih kolacica koji su trebali bit za dopunit kutijice smo mi dobili u jednoj kutiji i to po par komada od svega.. Najvise od svega sto me naljutilo je to da smo dobili okrajke,i to od svake vrste koju smo dobili,kud da ja stavim onaj zadnji rub orehnjace? I bilo je puno,puno manje vrsta nego kad smo kupili onu kilu za probu. Kolaci jesu bili fini,svaki je imao svoj okus i sve to stoji ali... Na kraju sam sjela u auto i otisla po 3 kg suhih keksica u moniku( ) da te kutijice lice na nesto.. Sorry na malo duzem postu ali eto moje iskustvo i sumljam da cu vise narucivat od njih kolace.
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom