Pogledaj jedan post
Old 26.01.2005., 16:43   #13
Quote:
Patagonija kaže:
Ja mislim da je poanta baš u traženju (i riješavanju) tog osnovnog uzroka problema... Na temelju čega si ti zaključila da nije?
uvijek je uzrok nekog problema i bolesti nešto što je osoba doživjela osobno i negativno. To može biti svašta.
Onda ovisno o doživljaju te negativnosti, o pogledu na to, suočavanju i prihvaćanju toga, te osobinama same osobe dolazi do manjih il većih bolesti ili uopće ne dolazi do bolesti nego se samo nešto nauči. (iako ovo drugo smatram gotovo nemoguće osim ako se rana ne izliječi, ljubavlju naravno)

I, eto, sad možemo reći- uvidimo zašto sam takav (čak i svaka mana je posljedica negativnosti), dajte mi puno ljubavi da mi se cijeli sustav dovede u stanje zdravlja i neke metode i djelovanja da sam okusim samopoštovanje tako da me i drugi koji to ne moraju vole.

Dal je to baš sve tako ili ima tu još nečega?

- poznavanje određene zakonitosti otkriva osnovni (univerzalni) uzrok svake bolesti i disfunkcije te potpuno rješevanje i liječenje istih.
osnovni uzrok bolesti je mržnja, neljubav, nepoštovanje od bilo koga tj. takav naš doživljaj (jer ima ljudi koje mržnja ne pogađa, odmah je voleći mrzitelja pretvaraju u ljubav).
a uzrok toga da nam se to događa je kršenje Zakona, tj. mi smo i sami nekom il sebi učinili nažao.

Neću sad ići u detalje i objašnjavati kako to sve skupa funkcionira, samo sam htjela reći da ima razloga i načina kako dobiti ljubav.

Naime to što bi nam svima ljubav pomogla ne znači da ćemo je i dobiti, a ima načina da smo uvijek u njoj, a to je ako poštujemo Zakon (ne ovaj ljudski) tj. ne griješimo.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom