Pogledaj jedan post
Old 18.01.2016., 13:36   #97
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
BTW. Sto se mojih referenci tice, imam dvije diplome tehnickog smjera i vise od deset godina iskustva u struci, od kojih 6 na razvoju sustava alarmnih centrala, zastita motora i generatora, upravljanja propulzijom, daljinskog upravljanja itd. Izmedju ostalog, osobno sam na pisao software za zastite motora i sustav upravljanje na svih 6 brodica iz PV30 programa, a s dva (Tagreft i Merset) sam odradio pustanje u rad, probne voznje i predaju klijentu. Zadnjih nekoliko godina sam u inozemstvu, i radim na odrzavanju vise manje najbolje i najskuplje civilno dostupne tehnoplogije vezane za dinamicko pozicioniranje i sustave za busenje i ekspolataciju nafte i plina...
Pitanje je tko bi ti htio uopće povjerovati da imaš škole, iskustva ili godina kad ti nedostaje osnovne kulture komunikacije? Pa tvoja komunikacija je na razini osnovnoškolca a sintaksa rečenica kojima vrijeđaš je na razini djeteta jugooficira ili KOSovca zaostalog u razvoju, bez posla i perspektive. Uostalom, ako i jesi završio srednju školu za elektroničara i neš slično onda se počni učit komunikaciji da možeš bar par rečenica natipkati bez da ikoga napadaš. Sretno.
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom